Integra

10 przykazań feng shui dla miłości

  1. Uprzątnij bałagan w całym mieszkaniu, a szczególnie w sypialni i w strefach Związków.

  2. Jeśli w strefie Związków w Twoim mieszkaniu znajduje się łazienka, zamykaj prowadzące do niej drzwi i opuszczaj deskę sedesową.

  3. Pozbądź się pamiątek po swych poprzednich związkach. Zmień materac, jeśli zakończyłeś długotrwały związek. W ten sposób symbolicznie zrobisz miejsce dla nowej energii.

  4. Energetyzuj sypialnię oraz strefę bagua w swym mieszkaniu odpowiedzialną za związki - ustaw w niej żywą, zdrową roślinę, lampę i własne symbole miłości.

  5. Pozbądź się zdjęć i obrazów, na których znajduje się tylko jedna osoba lub rzecz. Zastąp je podwójnymi przedmiotami, np.: dwie świece, dwa obrazki, dwie szafki nocne, dwie osoby na zdjęciu czy obraz przedstawiający dwa kwiaty.

  6. Zawieś w sypialni jakiś romantyczny obraz tak, żeby widzieć go z łóżka, kiedy kładziesz się spać i kiedy się budzisz.

  7. Wprowadź do sypialni szczyptę romantycznego, zmysłowego nastroju, by symbolicznie zaprosić do swego życia nowe uczucie. Dodaj w sypialni i w strefie Związków coś czerwonego, brzoskwiniowego albo różowego.

  8. Afirmuj swoją doskonałą miłość i związek.

  9. Jeśli w strefie Związków masz kominek, wpływ żywiołu ognia możesz zharmonizować ustawiając w tej strefie jakiś przedmiot związany z żywiołem wody.

  10. Otaczaj się energią miłości, wysyłając potencjalnym obiektom swych uczuć energię w postaci różowego światła. Zrób listę cech, które chcesz, by posiadał nowy obiekt twych uczuć. Bądź wdzięczny za tę miłość, która jest ci dana i zauważaj ją wszędzie wokół siebie. Oczekuj i przygotuj się na pojawienie sie w twoim życiu najwłaściwszej osoby.


© Copyright by Ryszard Oślizło 2005-2014