Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

19.03.2014 - 1:02 - integra

Witam wszystkich w nowej odsłonie strony Integra.boo.pl Mam nadzieję, że taka jej wersja przypadnie Wam do gustu. Zachęcam do zainstalowania aplikacji integra.boo.pl oraz wyrocznie-integra na swoich urządzeniach z systemem Android.

Zapraszam też na podstronę KSIĄŻKI (http://integra.boo.pl/ksiazki.html), gdzie można przeczytać fragmenty napisanych i przetłumaczonych przeze mnie książek. Fragmenty te mają postać ANIMOWANYCH e-BOOKÓW.

Będę wdzięczny za opinie.

WWW

20.07.2017 - 13:56 - Fabian Wójcik

Fajna strona i miła oprawa graficzna :) Lubię sobie tutaj od czasu do czasu posiedzieć.

e-mail        WWW


Nick:

Treść komentarza:

We wpisach nie działa kod HTML. Linki rozpoznawane są automatycznie - wystarczy wpisać np. www.mojastrona.pl, żeby księga potraktowała to jako link. Jeżeli link zawiera przecinek lub jest bardzo dziwny i nietypowy, można dla pewności umieścić go w nawiasach kwadratowych np. [www.mojastrona.pl].

e-mail:     WWW:

TLEN:       GG:

Zdjęcie (URL):

Aby wstawić zdjęcie do wpisu należy umieścić je na jakimś serwerze i wskazać dokładny, pełny adres do niego np. http://www.mojastrona.pl/zdjecia/zdjecie02.jpg (wlekie i małe litery są ważne!). Zdjęcie musi być w formacie JPEG (JPG) i powinno mieć wymiary 80x100 pikseli (zdjęcia o innych wymiarach będą skalowane i przycinane). Przed wpisaniem adresu można skorzystać z testera.

Jeżeli nie posiadasz zdjęcia na żadnym serwerze, natomiast masz swoje zdjęcie na dysku i koniecznie chcesz je wykorzystać, możesz je wczytać przy pomocy uploadera..:: powrót do forum ::.


wpisow: 19, komentarzy: 5, odwiedzin: 5477, dzisiaj: 11, wczoraj: 15.