Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

05.09.2017 - 13:16 - Istota

Od dłuższego czasu szukam odpowiedzi na kilka pytań i mimo, iż znalazłam tu pewne tropy, głównie w temacie Dzieci Kryształowych, nie byłam w stanie odszukać konkretnych odpowiedzi. Bardzo proszę o kontakt, potrzebuję Pana pomocy, to pilne bo szukałam w wielu miejscach i nikt mi nie jest w stanie pomóc.

e-mail


Nick:

Treść komentarza:

We wpisach nie działa kod HTML. Linki rozpoznawane są automatycznie - wystarczy wpisać np. www.mojastrona.pl, żeby księga potraktowała to jako link. Jeżeli link zawiera przecinek lub jest bardzo dziwny i nietypowy, można dla pewności umieścić go w nawiasach kwadratowych np. [www.mojastrona.pl].

e-mail:     WWW:

TLEN:       GG:

Zdjęcie (URL):

Aby wstawić zdjęcie do wpisu należy umieścić je na jakimś serwerze i wskazać dokładny, pełny adres do niego np. http://www.mojastrona.pl/zdjecia/zdjecie02.jpg (wlekie i małe litery są ważne!). Zdjęcie musi być w formacie JPEG (JPG) i powinno mieć wymiary 80x100 pikseli (zdjęcia o innych wymiarach będą skalowane i przycinane). Przed wpisaniem adresu można skorzystać z testera.

Jeżeli nie posiadasz zdjęcia na żadnym serwerze, natomiast masz swoje zdjęcie na dysku i koniecznie chcesz je wykorzystać, możesz je wczytać przy pomocy uploadera..:: powrót do forum ::.


wpisow: 19, komentarzy: 5, odwiedzin: 5127, dzisiaj: 14, wczoraj: 18.