Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

03.11.2016 - 0:07 - Indygo

Całe życie bałem się, że jestem chory, a moje generalne odczucia co do innych ludzi czy zdolności przewidywania kto o mnie myśli (czy np. kto właśnie wybiera mój numer telefonu) to szaleństwo.. Bałem się, że to wszystko moje urojenia! Że jestem chory! Że te wszystkie pomysły i ten zapał... to, że chciałbym zmienić ten świat to jakiś absurd mojego umysłu... a ja zawsze czułem że mam ten cel przed sobą.
Teraz już wszystko rozumiem. Jestem dzieckiem indygo.
Dziękuję Wam za to, że ta strona powstała i udało mi się na nią natrafić.
Teraz już wiem, co muszę zrobić. Już nie będę sobie wmawiał, że to głupie, co czuję i pragnę.
Dziękuję!

WWW


Nick:

Treść komentarza:

We wpisach nie działa kod HTML. Linki rozpoznawane są automatycznie - wystarczy wpisać np. www.mojastrona.pl, żeby księga potraktowała to jako link. Jeżeli link zawiera przecinek lub jest bardzo dziwny i nietypowy, można dla pewności umieścić go w nawiasach kwadratowych np. [www.mojastrona.pl].

e-mail:     WWW:

TLEN:       GG:

Zdjęcie (URL):

Aby wstawić zdjęcie do wpisu należy umieścić je na jakimś serwerze i wskazać dokładny, pełny adres do niego np. http://www.mojastrona.pl/zdjecia/zdjecie02.jpg (wlekie i małe litery są ważne!). Zdjęcie musi być w formacie JPEG (JPG) i powinno mieć wymiary 80x100 pikseli (zdjęcia o innych wymiarach będą skalowane i przycinane). Przed wpisaniem adresu można skorzystać z testera.

Jeżeli nie posiadasz zdjęcia na żadnym serwerze, natomiast masz swoje zdjęcie na dysku i koniecznie chcesz je wykorzystać, możesz je wczytać przy pomocy uploadera..:: powrót do forum ::.


wpisow: 19, komentarzy: 5, odwiedzin: 5477, dzisiaj: 11, wczoraj: 15.